دانلود پروژه فلافلی با اس کیوال و سی شارپ

چهار سال پیش

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت آسمان تبلیغ دیده ام»
تلفن:
09924505567-
ایمیل:
projeman2@gmail.com
دسته بندی:
سایر خدمات
محل:
اصفهان - اصفهان
قیمت (تومان):
قیمت: توافقی
کد آگهی:
973

این پروژه یک سورس کد پروژه نرم افزار فلافلی می باشد که به زبان برنامه نویسی سی شارپ c ) و بانک اطلاعاتی اس کیوال sql کدنویسی شده است در این پروژه سی شارپ قسمت های متفاوتی در نرم افزار آن وجود دارد که این قسمت ها شامل  فرم مدیریت محصول فرم ثبت فاکتور  فرم مدیریت کاربران فرم لیست محصولات و غیره. بانک اطلاعاتی اس کیوال آن دارای جداولی همچون کارمندان  محصول سفارش محصولات و غیره می باشد. برای مثال در فرم ثبت محصول کاربر می تواند نام و تعداد و قیمت محصول را وارد نماید و روی دکمه افزودن کلیک کند همچنین در این فرم کاربر می تواند روی دکمه خروج کلیک کند و از فرم خارج شود. پس از خرید یک سورس پروژه برنامه نویسی فلافلی و یک بانک اطلاعاتی اس کیوال را دانلود می کنید . این پروژه در سطح پروژه های دانشجویی می باشد. برای خرید با شماره تلفن 09924505567 واتساپ یا تلگرام

  سایت آسمان تبلیغ هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

بازدید:
652 نفر
رتبه آگهی:
0

  درباره آسمان تبلیغ
در سایت آسمان تبلیغ می توانید تبلیغات کالاها و خدمات قابل عرضه خود را درج کنید و از همین طریق درآمد خود را افزایش دهید. «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.