خرید و سفارش وب سایت معاوضه موتورسیکلت

دو سال پیش

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت آسمان تبلیغ دیده ام»
تلفن:
09356905712
ایمیل:
p.daneshjoei@gmail.com
دسته بندی:
سایر خدمات
محل:
اصفهان - اصفهان
قیمت (تومان):
قیمت: توافقی
کد آگهی:
845

این پروژه یک وب سایت معاوضه موتور سیکلت است که با استفاده از زبان برنامه نویسی سی شارپ و asp.net ساخته شده است. این پروژه برای ذخیره اطلاعات از بانک اطلاعاتی اس کیو ال sql server استفاده می کند. در این سامانه صاحبان موتور سیکلت می توانند با استفاده از سیستم سایت موتورهای خود را تعویض کنند.کاربر میتواند صفحات درباره ما و تماس با ما مشاهده نماید.همچنین می تواند موتور سیکلت ها را مشاهده کند اما تا عضو نشود نمی تواند شماره تماس ها را مشاهده نماید.در بخش کاربران کاربر پس از ورود نام کاربری و رمز عبور وارد کارتابل کاربران می شودگزینه دیگر بنام لیست موتورهای سپرده شده در وب سایت وجود داردکه با کلیک روی آن می تواند لیست موتور سیکلت ها را مشاهده نماید البته تنها موتور سیکلت های خودش که سپرده است.قیمت این پروژه 136 هزار تومان و شماره تماس09356905712 می باشد.

  سایت آسمان تبلیغ هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

بازدید:
266 نفر
رتبه آگهی:
0

  درباره آسمان تبلیغ
در سایت آسمان تبلیغ می توانید تبلیغات کالاها و خدمات قابل عرضه خود را درج کنید و از همین طریق درآمد خود را افزایش دهید. «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.