خرید و دانلود گزارشکار در شرکت حمل و نقل

دو سال پیش

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت آسمان تبلیغ دیده ام»
تلفن:
09356905712
ایمیل:
p.daneshjoei@gmail.com
دسته بندی:
سایر خدمات
محل:
اصفهان - اصفهان
قیمت (تومان):
قیمت: توافقی
کد آگهی:
800

این پروژه یک فایل word (ورد) در مورد گزارشکار یا گزارش کارآموزی در شرکت حمل و نقل می باشد. این گزارش کارآموزی در حدود 40 صفحه در قالب یک فایل ورد آماده می باشد. فایل ورد شماره صفحه خورده می باشد و دارای فهرست مطالب می باشد. فایل پروژه دارای چارت سازمانی، نمودارهای نحوه مراجعه کارآموز در شرکت و غیره می باشد. برخی از مطالب بکار رفته در گزارشکار کارآموزی عبارتند از: تاريخچه شرکت های حمل و نقل در ایران چارت سازماني تشكيلات شركت ساختماني نوع خدماتي كه شركت ساختماني انجام ميدهد نقش كار آموز در شركت تاریخچه اکسل مختصری از گزارش کارآموزی كار با Excel معرفی پروژه گزارش پيشرفت كارآموزي شماره 1 گزارش پيشرفت كارآموزي شماره 2 پيشنهادات و انتقادات قیمت این پروژه 55 هزار تومان می باشد برای سفارش با شماره 09356905712 تماس بگیرید.

  سایت آسمان تبلیغ هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

بازدید:
287 نفر
رتبه آگهی:
0

  درباره آسمان تبلیغ
در سایت آسمان تبلیغ می توانید تبلیغات کالاها و خدمات قابل عرضه خود را درج کنید و از همین طریق درآمد خود را افزایش دهید. «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.