خرید پروژه بانک اطلاعاتی کافی نت

دو سال پیش

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت آسمان تبلیغ دیده ام»
تلفن:
09356905712
ایمیل:
p.daneshjoei@gmail.com
دسته بندی:
سایر خدمات
محل:
اصفهان - اصفهان
قیمت (تومان):
قیمت: توافقی
کد آگهی:
792

این پروژه مربوط به یک کافی نت هست که خدمات اینترنت را ارائه می دهد اهداف ساخت این پروژه مدیریت درآمد کافی نت رزرو سیستم در یک ساعت خاص میزان کارکرد استفاده از هر سیستم و شناسایی مشتریان و شناسایی شخص استفاده کننده از سیستم و غیره بعلاوه در این سیستم مبلغی که از سیستم برداشته می شود ثبت می گردد. در فایل ورد این تحلیل کارهایی که سیستم باید انجام دهد نمودار موجودیت رابطه یا ای آر روابط بین موجودیت ها صفت ها صفات) موجودیت ها کلیدهای اصلی روابط بین جداول و غیره توضیح داده می شوند. علاوه براین چندین جدول طراحی شده و در بانک اطلاعاتی sql طراحی شده اند. پس از خرید این محصول دو فایل را دریافت می کنید یکی فایل ورد تحلیل کافی نت است و دیگری پایگاه داده نرم افزار کافی نت می باشد. قیمت این محصول 35 هزار تومان می باشد برای سفارش با شماره 09356905712 تماس بگیرید.

  سایت آسمان تبلیغ هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

بازدید:
283 نفر
رتبه آگهی:
0

  درباره آسمان تبلیغ
در سایت آسمان تبلیغ می توانید تبلیغات کالاها و خدمات قابل عرضه خود را درج کنید و از همین طریق درآمد خود را افزایش دهید. «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.