سفارش و دانلود پروژه بانک اطلاعاتی هتل

سه سال پیش

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت آسمان تبلیغ دیده ام»
تلفن:
09356905712
ایمیل:
p.daneshjoei@gmail.com
دسته بندی:
سایر خدمات
محل:
اصفهان - اصفهان
قیمت (تومان):
قیمت: توافقی
کد آگهی:
790

این پروژه بانک اطلاعاتی database) یک پروژه تحلیل پایگاه داده هتل می باشد که شامل مستندسازی تحلیل شرح سیستم تعریف موجودیت صفت و ارتباط ها نمودار موجودیت رابطه ER) چند دستور اس کیو ال sql) شامل insert delete update و .دستورات و تراکنش های سیستم می باشد. این پروژه به صورت دو فایل ord فایل های mdf ldf و یک فایل با پسوند sql برای شما ارسال می شود. تعداد صفحات پروژه تحلیل بانک اطلاعاتی و مستندسازی در قالب یک فایل ورد و حدودا 18 صفحه می باشد. پس از خرید فایل های زیر را دریافت خواهید کرد فایل ورد تحلیل پروژه بانک اطلاعاتی هتل شامل نمودار er تعاریف موجودیت ها و غیره) اسکریپت ساخت دیتابیس فایل های ساخته شده با نرم افزار اس کیو ال سرور فایل راهنمای اتچ فایل های mdf و ldf در sql قیمت این محصول 35 هزار تومان می باشد. برای سفارش با شماره09356905712 تماس بگیرید .

  سایت آسمان تبلیغ هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

بازدید:
471 نفر
رتبه آگهی:
0

  درباره آسمان تبلیغ
در سایت آسمان تبلیغ می توانید تبلیغات کالاها و خدمات قابل عرضه خود را درج کنید و از همین طریق درآمد خود را افزایش دهید. «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.