پروژه پایگاه داده سیستم دانشگاه

سه سال پیش

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت آسمان تبلیغ دیده ام»
تلفن:
09356905712
ایمیل:
p.daneshjoei@gmail.com
دسته بندی:
سایر خدمات
محل:
اصفهان - اصفهان
قیمت (تومان):
قیمت: توافقی
کد آگهی:
785

این پروژه یک پروژه پایگاه داده(بانک اطلاعاتی) است که سیستم دانشگاه را پیاده سازی می کند. در این پروژه سناریوی پروژه مطرح می شود، نمودار Er سیستم دانشگاه رسم می شود، جداول آن شامل جدول(دانشجو، درس، گروه و غیره) طراحی می شوند؛ روابط بین جداول ترسیم می گردد و چندین کوری(پرس و جو) (query) ایجاد می شود. پروژه بانک اطلاعاتی شامل یک فایل ورد(داکیونت) به همراه دو فایل اس کیو ال (sql) با پسوندهای mdf و ldf می باشد. پس از خرید این محصول می توانید یک فایل زیپ را که شامل یک فایل ورد حدودا 9 صفحه ای (شامل مستندات) و دو فایل اس کیو ال سرور با پسوند(mdf و ldf ) را بصورت آنی آن را دانلود کنید. قیمت این پروژه 35هزار تومان می باشد برای سفارش پروژه اکسس،اس کیوال،مای اس کیوال وپستگرس اس کیو ال با ما تماس بگیرید. شماره تماس:09356905712

  سایت آسمان تبلیغ هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

بازدید:
415 نفر
رتبه آگهی:
0

  درباره آسمان تبلیغ
در سایت آسمان تبلیغ می توانید تبلیغات کالاها و خدمات قابل عرضه خود را درج کنید و از همین طریق درآمد خود را افزایش دهید. «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.