سفارش و دانلود مقاله مدیریت ریسک

سه سال پیش

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت آسمان تبلیغ دیده ام»
تلفن:
09356905712
ایمیل:
p.daneshjoei@gmail.com
دسته بندی:
سایر خدمات
محل:
اصفهان - اصفهان
قیمت (تومان):
قیمت: توافقی
کد آگهی:
774

این پروژه تحقیقاتی یک فایل ord ورد در مورد مدیریت ریسک می باشد. چکیده این مقاله به صورت زیر می باشد. چکیده مدیریت ریسک جهت سادگی امور مدیران سازمان ها موسسات و شرکت ها به عنوان صورت مسئله این مقاله در نظر شده است. مدیریت ریسک کاربرد سیستماتیک سیاست‌های مدیریتی رویه‌ها و فرایندهای مربوط به فعالیت‌های تحلیل ارزیابی و کنترل ریسک می‌باشد. مدیریت ریسک عبارت از فرایند مستندسازی تصمیمات نهایی اتخاذ شده و شناسایی و به‌کارگیری معیارهایی است که می‌توان از آنها جهت رساندن ریسک تا سطحی قابل قبول استفاده کرد. فهرست مطالب که در این مقاله آورده شده عبارت است از مقدمه تعریف مدیریت ریسک مدیریت ریسک چیست مراحل اصلی در پیاده سازی ریسک فرآیند مدیریت ریسک مستندات فرآیند مدیریت ریسک و .نتیجه گیری .تعداد برگ ها حدودا 12 صفحه می باشد. قیمت این پروژه 35 هزار تومان می باشد09356905712

  سایت آسمان تبلیغ هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

بازدید:
439 نفر
رتبه آگهی:
0

  درباره آسمان تبلیغ
در سایت آسمان تبلیغ می توانید تبلیغات کالاها و خدمات قابل عرضه خود را درج کنید و از همین طریق درآمد خود را افزایش دهید. «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.