دانلود مقاله کارت گرافیک

سه سال پیش

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت آسمان تبلیغ دیده ام»
تلفن:
09356905712
ایمیل:
p.daneshjoei@gmail.com
دسته بندی:
سایر خدمات
محل:
اصفهان - اصفهان
قیمت (تومان):
قیمت: توافقی
کد آگهی:
773

این پروژه تحقیقاتی یک فایل ord در مورد کارت گرافیک می باشد در این مقاله پژوهشی در مورد ماهیت کارت های گرافیک یا همان vga بحث خواهد شد. تهیه یک مقاله تحقیقاتی در مورد کارت گرافیک انواع کارت گرافیک تاریخچه کارت گرافیک انواع مهم کارت گرافیک کاربرد گرافیک اجزای یک کارت گرافیک تکنولوژی کارت گرافیک و نحوه اتصال چندبن مانیتور به یک کامپیوتر در این مقاله به عنوان صورت مسئله در نظر گرفته شده است.برخی از مباحث گفته شده در این تحقیق عبارتند از فصل اول  ماهیت و تاریخچه مقدمه تاریخچه کارت گرافیک چیست دستگاه میانجی گرافیکی چیست کارت گرافیک چیست معرفی انواع کارت گرافیک مدل های مورد بررسی عبارتند از کارت گرافیک متوسط Nvidia Geforce 9600 GT 1GBکارت گرافیک قدرتمند ای تی آی ATI Radeon HD 4890 کارت گرافیک متوسط ATI Radeon HD 3870 قیمت این محصول 60 هزار تومان می باشد09356905712

  سایت آسمان تبلیغ هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

بازدید:
443 نفر
رتبه آگهی:
0

  درباره آسمان تبلیغ
در سایت آسمان تبلیغ می توانید تبلیغات کالاها و خدمات قابل عرضه خود را درج کنید و از همین طریق درآمد خود را افزایش دهید. «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.