فروش انواع تانک های عمودی و افقی الکتروفورز

یک سال پیش

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت آسمان تبلیغ دیده ام»
تلفن:
07132332044-09174831909
ایمیل:
hayyantajhiz@yahoo.com
دسته بندی:
ماشین و لوازم صنعتی
محل:
فارس - شیراز
قیمت (تومان):
قیمت: توافقی
کد آگهی:
694

شرکت تجهیزات آزمایشگاهی حیان تجهیز با کادری مجرب پیشرو در امر واردات و توزیع تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی و تجهیز آزمایشگاه های تحقیقاتی کشور می باشد. یکی از لوازم پرکاربرد در آزمایشگاه خصوصا در بخش های بیولوژی و PCR تانک الکتروفورز است که به دو فرم افقی و عمودی طراحی می شوند. به طور کلی جهت تفکیک و جداسازی ماکرومولکول های بارداری نظیر DNA و RNA و پروتئین ها از تکنیک الکتروفورز استفاده میشود. در این روش می‌توان با قرار دادن این مولکول ها در یک میدان الکتریکی آن‌ها را بر اساس خواص فیزیکی مانند شکل فضایی وزن مولکولی و بار الکتریکی تفکیک کرد. تانک الکتروفورز بخشی از مجموعه دستگاه الکتروفورز بوده و دارای جایگاهی برای نگهداری بافر ذخیره ای در طول الکتروفورز می باشد. تانک الکتروفورز معمولا به صورت مستطیلی و از جنس ماده ای شفاف می باشد. تلفکس 32332044 07132346132

  سایت آسمان تبلیغ هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

بازدید:
110 نفر
رتبه آگهی:
0

  درباره آسمان تبلیغ
در سایت آسمان تبلیغ می توانید تبلیغات کالاها و خدمات قابل عرضه خود را درج کنید و از همین طریق درآمد خود را افزایش دهید. «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.