فروش فروش انواع باد سنج سرعت سنج بادانواع باد سنج سرعت سنج ب

یک سال پیش

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت آسمان تبلیغ دیده ام»
تلفن:
07132332044-09174831909
ایمیل:
hayyantajhiz@yahoo.com
دسته بندی:
ماشین و لوازم صنعتی
محل:
فارس - شیراز
قیمت (تومان):
قیمت: توافقی
کد آگهی:
693

شرکت تجهیزات آزمایشگاهی حیان تجهیز با کادری مجرب پیشرو در امر واردات و توزیع تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی و تجهیز آزمایشگاه های تحقیقاتی کشور می باشد. یکی از لوازم پرکاربرد در حیطه ابزار دقیق بادسنج می باشد. سرعت سنج های باد عمدتا همراه با دما و رطوبت سنج هستند. برای مطالعات هواشناسی و پیش بینی وضعیت هوا مطالعات تبخیر سنجی دکل ها و تجهیزات برقی مانیتورینگ باد تحقیقات کشاورزی کنترل آلودگی تت بازرسی کولر ها و فن ها در صنایع اندازه گیری هوای کانال ها و به طور کلی بررسی دستگاه های تهویه به کار می روند. بادسنج ها سرعت باد را بر واحد متر بر ثانیه می سنجند و نوع پره ای آن در دو مدل قلمی و پرتابل ارائه می گردد. امکان ارسال به سراسر کشور فراهم می باشد. آدرس شیراز خیابان صورتگر حد فاصل چهارراه معدل و هدایت تجهیزات آزمایشگاهی حیان تجهیز تلفکس 32332044 07132346132

  سایت آسمان تبلیغ هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

بازدید:
107 نفر
رتبه آگهی:
0

  درباره آسمان تبلیغ
در سایت آسمان تبلیغ می توانید تبلیغات کالاها و خدمات قابل عرضه خود را درج کنید و از همین طریق درآمد خود را افزایش دهید. «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.