فروش انواع هات بلاکانکوباتور میکروتیوب آزمایشگاهی

یک سال پیش

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت آسمان تبلیغ دیده ام»
تلفن:
07132332044-09174831909
ایمیل:
hayyantajhiz@yahoo.com
دسته بندی:
ماشین و لوازم صنعتی
محل:
فارس - شیراز
قیمت (تومان):
قیمت: توافقی
کد آگهی:
692

شرکت تجهیزات آزمایشگاهی حیان تجهیز با کادری مجرب پیشرو در امر واردات و توزیع تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی و تجهیز آزمایشگاه های تحقیقاتی کشور می باشد. یکی از لوازم پرکاربرد در آزمایشگاه خصوصا در بخش های بیولوژی و PCR هات بلاک است. این دستگاه برای انکوبه کردن تیوب ها در حجم های مشخص استفاده می شود. عموما هات بلاک ها تیوب های مختلف ۱٫۵ میلی لیتر ۰٫۲ میلی لیتر و … را در خود جای می دهند. هات بلاک می تواند به سیستم تایمر نیز مجهز بوده و طبق زمان تعریف شده نمونه را انکوبه کند. عموما از این دستگاه برای تبخیر آب نمونه استفاده می شود. برای انکوباسیون تیوب های کوچک بادقت بالا می توان از دستگاه ترمال سایکلر PCR) نیز استفاده کرد ولی در صورتی که دقت دمایی زیاد اهمیت نداشته باشدهات بلاک بکار میرود. آدرس شیراز خیابان صورتگر حدفاصل چهارراه معدل و هدایت حیان تجهیز همراه 09174831909

  سایت آسمان تبلیغ هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

بازدید:
137 نفر
رتبه آگهی:
0

  درباره آسمان تبلیغ
در سایت آسمان تبلیغ می توانید تبلیغات کالاها و خدمات قابل عرضه خود را درج کنید و از همین طریق درآمد خود را افزایش دهید. «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.