دانلود نمودار یوزکیس فروشگاه اینترنتی بازی کامپیوتری

یازده ماه پیش

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت آسمان تبلیغ دیده ام»
تلفن:
09924505567
ایمیل:
projeman2@gmail.com
دسته بندی:
سایر خدمات
محل:
اصفهان - اصفهان
قیمت (تومان):
قیمت: توافقی
کد آگهی:
588

دانلود نمودار یوزکیس یا Use case مورد کاربرد فروشگاه اینترنتی بازی کامپیوتری در نمودار یوزکیس یا Use case مورد کاربرد سیستم فروشگاه اینترنتی بازی اکتورهایی همچون شخص کاربر مدیر و غیره وجود دارد. در نمودار یوزکیس uml موردهایی همچون انتخاب کار تعریف محصول تعریف گروه گزارش سود و زیان گزارش فروش گزارش محصول خرید کالا پیگیری سفارشات ارسال پیام و غیره رسم شده است. همچنین روابطی همچون رابطه های generalization و dependency و Association و رابطه های include و extend رسم شده اند. پس از خرید یک فایل با نرم افزار رشنال رس یا rational rose را که با پسوند mdl می باشد را به همراه یک فایل دو صفحه ای ورد که درون آن سناریوی فروشگاه اینترنتی بازی کامپیوتری و عکس نمودار یوزکیس که در آن وجود دارد به همراه فایل pdf را دانلود خواهید کرد. برای خرید 09924505567 واتساپ و تلگرام

  سایت آسمان تبلیغ هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

بازدید:
500 نفر
رتبه آگهی:
0

  درباره آسمان تبلیغ
در سایت آسمان تبلیغ می توانید تبلیغات کالاها و خدمات قابل عرضه خود را درج کنید و از همین طریق درآمد خود را افزایش دهید. «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.