شرکت بهینه سازان انبار

یک سال پیش

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت آسمان تبلیغ دیده ام»
تلفن:
09123969118 - 02144185108
ایمیل:
info@behinesazananbar.com
دسته بندی:
ماشین و لوازم صنعتی
محل:
تهران - تهران
قیمت (تومان):
قیمت: توافقی
کد آگهی:
522

میتوان گفت یکی از مهمترین مسائلی که در بخش انبارداری شرکت ها تولیدی ها و ادارات به چشم میخورد استفاده بهینه از فضای موجود انبار میباشد. مفید ترین روش بهینه سازی فضای انبارداری استفاده از سیستم های قفسه بندی میباشد. در این باره شرکت بهینه سازان انبار توانسته است با استفاده از به روز ترین تجهیزات همراه با کادر مجرب خود دست به ساخت انواع قفسه بندی های ثابت و متحرک انواع پالت ها و همچنین جعبه های نگهدارنده کرده است تا تمامی مشکلات ذخیره و انبار اجناس کوچک و بزرگ مناسب با نیاز انباردار ها را تولید و عرضه کند. شرکت بهینه سازان انبار این افتخار را دارد تا با استفاده از دانش و تجربه چندین ساله خود در خصوص طراحی و ساخت انواع سیستم های قفسه بندی و انجام صدها پروژه موفق بهترین و کارآمد ترین روش نگهداری را برای انبار شما به ارمغان بیاورد.

  سایت آسمان تبلیغ هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

بازدید:
150 نفر
رتبه آگهی:
0

  درباره آسمان تبلیغ
در سایت آسمان تبلیغ می توانید تبلیغات کالاها و خدمات قابل عرضه خود را درج کنید و از همین طریق درآمد خود را افزایش دهید. «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.