بهترین واشر سرسیلندر پژو

یک سال پیش

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت آسمان تبلیغ دیده ام»
تلفن:
09150456097
ایمیل:
دسته بندی:
لوازم وسایل نقلیه
محل:
ایلام - ایلام
قیمت (تومان):
قیمت: توافقی
کد آگهی:
355

تنها واشری که تضمین عمر موتور شما را به سه برابر افزایش خواهد داد واشر سرسیلندر مسی با مارک SHV) اصل ترکیه میباشد با بهترین نوع نسوز دونیت و یک لایه مس و دهنه های مسی که لایه مس جلوگیری میکند از پوسیدگی و زنگ زدگی واشر  و دهنه ها که در تمام واشر های موجود در بازار جنس فلز میباشد که باعث زنگ زدن و پوسیدگی خواهد شد . اما در واشر مسی SHV به دلیل مس بودن هرگز زنگ نمیزند و نمیپوسد و حرارت موتور را کنترل میکند و از گرم شدن بیش از حد و سوختن جلوگیری میکند .به دلیل دمای حرارت بسیار بالا در خودرو پژو و سوختن زیاد واشر که هر بار ملزم به اجرت و پرداخت هزینه مکانیک و لایه بردارید از سرسیلندر خواهد شد. با واشر مسی SHV این هزینها به حداقل میرسد و سیلندر خودرو عمر سه برابری را خواهد داشت. مفتخر به ارائه این محصول بدون واسطه در سطح کشور می باشیم.

  سایت آسمان تبلیغ هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

بازدید:
404 نفر
رتبه آگهی:
0

  درباره آسمان تبلیغ
در سایت آسمان تبلیغ می توانید تبلیغات کالاها و خدمات قابل عرضه خود را درج کنید و از همین طریق درآمد خود را افزایش دهید. «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.