آببندی چاهک آسانسور

یک سال پیش

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت آسمان تبلیغ دیده ام»
تلفن:
09163139545-
ایمیل:
e96_seraj@yahoo.com
دسته بندی:
ساختمان و دکوراسیون
محل:
خوزستان - اهواز
قیمت (تومان):
قیمت: توافقی
کد آگهی:
344

بالا آمدن سطح آب سفره های زیرزمینی بر اثر بارندگیهای اخیر باعث بروز پدیده نشت و تراوش آبهای زیرزمینی به داخل چاهک آسانسور و زیرزمینهای ساختمانها گشته است و این مساله باعث ایجاد مشکلات عدیده ای از جمله عدم امکان استفاده از آسانسور برای اهالی مجتمعهای مسکونی و اداری شده است و حتی اگر هم بتوان از آسانسور استفاده کرد خطر برق گرفتگی و یا تخریب شاسی و ریلهای آسانسور در طولانی مدت و سقوط کابین آن محتمل می باشد لذا حل این مشکل در اسرع وقت به صورت پایدار و همیشگی از الزامات بوده و نباید نسبت به آن سهل انگاری نمود . گروه صنعتی خانه بتن خوزستان افتخار دارد که در این زمینه با استفاده از روشهای مهندسی و به صورت کاملا تضمینی آماده همکاری با همشهریان عزیز میباشد . مطمئن باشید تا پایان حل کامل مشکل در کنار شما خواهیم بود و افتخار ما خدمت به شماست . مدیریت  مهندس سراج  کارشناس ارشد مهندسی ساختمان 09163139545

  سایت آسمان تبلیغ هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

بازدید:
150 نفر
رتبه آگهی:
0

  درباره آسمان تبلیغ
در سایت آسمان تبلیغ می توانید تبلیغات کالاها و خدمات قابل عرضه خود را درج کنید و از همین طریق درآمد خود را افزایش دهید. «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.