دکوراسیون داخلی در شیراز آب و خاک سازان

یک سال پیش

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت آسمان تبلیغ دیده ام»
تلفن:
09177110025
ایمیل:
info@abokhaksazan.com
دسته بندی:
ساختمان و دکوراسیون
محل:
فارس - شیراز
قیمت (تومان):
قیمت: توافقی
کد آگهی:
343

گروه معماری آب و خاك سازان در شیراز با بيش از 18 سال سابقه در زمينه خدمات مشاوره های معماری  عمراني  طراحي داخلي و خارجي گام موثری را در پيشبرد اهداف كارفرمايان برداشته است . شرکت معماری آب و خاک سازان با داشتن تيمي مجرب از افراد نخبه و با سليقه همچنين اساتيد دانشگاه و مجريان پايه يك نظام مهندسي در رسته های معماري و اجرايي اين توانمندی را دارد كه پروژه هاي ساختماني را از مطالعات اوليه تا چيدمان مبلمان  شما عزيزان را همراهي كند . به منظور ارتقاء سطح كيفي ارائه خدمات شرکت آب و خاک سازان بر آن شده تا با تكيه بر اصول مشتري مداري خدمات خود را كه شامل بيش از ٦٠٠ واحد طراحي ساختمان شامل معماری و معماری داخلی فاز يك و دو ) با سبك هاي كلاسيك و مدرن همچنين بيش از ٤٠٠٠٠ هزار متر مربع خدمات اجرايي در سال در منطقه هاي خوب شيراز معرفي نمايد آدرس سایت برای مشاهده نمونه کارها .abokhaksazan.com

  سایت آسمان تبلیغ هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

بازدید:
171 نفر
رتبه آگهی:
0

  درباره آسمان تبلیغ
در سایت آسمان تبلیغ می توانید تبلیغات کالاها و خدمات قابل عرضه خود را درج کنید و از همین طریق درآمد خود را افزایش دهید. «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.