دانلود نمودار یوزکیس یا use case مورد کاربرد سفارش غذا

یک ماه پیش

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت آسمان تبلیغ دیده ام»
تلفن:
09924505567
ایمیل:
projeman2@gmail.com
دسته بندی:
سایر خدمات
محل:
اصفهان - اصفهان
قیمت (تومان):
قیمت: توافقی
کد آگهی:
151

دانلود نمودار یوزکیس یا Use case مورد کاربرد سفارش غذای اینترنتی در نمودار یوزکیس یا Use case مورد کاربرد سیستم سفارش غذای اینترنتی اکتورهایی همچون شخص، مشتری، مدیر وب سایت وجود دارد. در نمودار یوزکیس uml موردهایی همچون ورود، خروج، تغییر رمز، خرید، ارسال سفارش، افزودن محصول، مدیریت سفارشات، مدیریت کاربران و غیره رسم شده است. همچنین روابطی همچون رابطه های generalization و dependency و Association و رابطه های include و extend رسم شده اند. پس از خرید یک فایل با نرم افزار رشنال رس یا rational rose را که با پسوند mdl می باشد را به همراه یک فایل دو صفحه ای ورد که درون آن سناریوی سفارش غذای اینترنتی و عکس نمودار یوزکیس که در آن وجود دارد به همراه فایل pdf را دانلود خواهید کرد. . برای خرید با شماره تلفن 09924505567 تماس بگیرید و یا واتساپ یا تلگرام پیام دهید.

  سایت آسمان تبلیغ هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

بازدید:
301 نفر
رتبه آگهی:
0

  درباره آسمان تبلیغ
در سایت آسمان تبلیغ می توانید تبلیغات کالاها و خدمات قابل عرضه خود را درج کنید و از همین طریق درآمد خود را افزایش دهید. «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.