فروش نرم افزار ویژه چاپ قولنامه و مبایعه نامه سرو

سه سال پیش

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت آسمان تبلیغ دیده ام»
تلفن:
09228022047
ایمیل:
jshs@gmail.com
دسته بندی:
نرم افزار کاربردی
محل:
اصفهان - اصفهان
قیمت (تومان):
قیمت: توافقی
کد آگهی:
1470

چنانچه شما بعنوان مدیر یا رییس اصناف مشاورین املاک و نمایشگاه داران خودرو در سراسر کشور فعالیت داشته باشید آیا می خواهید در صنف خود تغییری گسترده و وسیع ایجاد نمایید؟ چاپ قولنامه در تمام قراردادها لازم و ضروری است. در حال حاضر استفاده از قولنامه های سابق که بصورت دسته ایی و کاغذی به منظور تنظیم قولنامه و مبایعه نامه در اختیار مشاورین املاک و یا نمایشگاه های اتومبیل قرار می گرفت منسوخ گردیده است و جای خود را به ابزارهای مدرن داده است. یکی از این ابزارهای مدرن نرم افزار چاپ قولنامه و مبایعه نامه املاک و اتومبیل سرو است، نرم افزاری جامع، کامل، مدرن و با امکان به روز رسانی به این معنا که چنانچه شما متوجه ایراد یا نقص خاص یا ابزاری که مورد استفاده تمام کاربران باشد را نیز می توانید به اطلاع مهندسین شرکت مهندسی آبان رایان البرز قرار دهید تا در اسرع وقت تغییرات مفید را در قالب بروزرسانی در اختیار مشاورین املاک یا مدیران نمایشگاه های اتومبیل قرار دهند به این ترتیب شما بعنوان مدیر صنف مشاوران املاک یا نمایشگاه داران خودرو در زمان تصدی در صنف خود انقلابی مدرن ایجاد خواهید کرد.

  سایت آسمان تبلیغ هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

بازدید:
163 نفر
رتبه آگهی:
0

  درباره آسمان تبلیغ
در سایت آسمان تبلیغ می توانید تبلیغات کالاها و خدمات قابل عرضه خود را درج کنید و از همین طریق درآمد خود را افزایش دهید. «ثبت آگهی ویژه» کلیک نمایید.