دانلود نمودار یوزکیس اینترنت 2020 مخابرات

سه سال پیش

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت آسمان تبلیغ دیده ام»
تلفن:
09924505567-
ایمیل:
projeman2@gmail.com
دسته بندی:
سایر خدمات
محل:
اصفهان - اصفهان
قیمت (تومان):
قیمت: توافقی
کد آگهی:
1384

دانلود نمودار یوزکیس یا Use case مورد کاربرد اینترنت 2020 مخابرات در این نمودار یوزکیس یا Use case مورد کاربرد سیستم اینترنت 2020 مخابرات اکتورهایی همانند کارمند، مدیر، مشتری و غیره وجود دارد. در نمودار یوزکیس uml موردهایی همچون تعریف کاربر، ارسال پیام، درگاه پرداخت، خرید حجم، گزارش مشتریان و گزارش درآمد و غیره رسم شده است. همچنین روابطی همچون رابطه های generalization و dependency و Association و رابطه های include و extend رسم شده اند. پس از خرید یک فایل با نرم افزار رشنال رس یا rational rose را که با پسوند mdl می باشد را به همراه یک فایل دو صفحه ای ورد که درون آن سناریوی مورد کاربرد سیستم اینترنت 2020 مخابرات و عکس نمودار یوزکیس که در آن وجود دارد به همراه فایل pdf را دانلود خواهید کرد. شماره تلفن 09924505567 واتساپ یا تلگرام پیام دهید.

  سایت آسمان تبلیغ هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

بازدید:
233 نفر
رتبه آگهی:
0

  درباره آسمان تبلیغ
در سایت آسمان تبلیغ می توانید تبلیغات کالاها و خدمات قابل عرضه خود را درج کنید و از همین طریق درآمد خود را افزایش دهید. «ثبت آگهی ویژه» کلیک نمایید.