دانلود الگوریتم و فلوچارت تبدیل فارنهایت به سانتی گراد

چهار سال پیش

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت آسمان تبلیغ دیده ام»
تلفن:
09924505567-
ایمیل:
projeman2@gmail.com
دسته بندی:
سایر خدمات
محل:
اصفهان - اصفهان
قیمت (تومان):
قیمت: توافقی
کد آگهی:
1226

در این الگوریتم و فلوچارت یک دما بر اساس فارنهایت از کاربر دریافت می شود و سپس معادل دما در مبنای سانتی گراد در خروجی چاپ می شود. این پروژه یک الگوریتم و فلوچارت تبدیل فارنهایت به سانتی گراد می باشد. در این پروژه در یک فایل ورد الگوریتم تبدیل فارنهایت به سانتی گراد نوشته شده است. در همین فایل ورد یک نمودار فلوچارت یا flowchart تبدیل فارنهایت به سانتی گراد هم رسم شده است. فایل فلوچارت در نرم افزار visio طراحی شده است که عکس همین فلوچارت در فایل ورد هم آورده شده است. پس از خرید یک فایل ورد که شامل «الگوریتم و عکس فلوچارت تبدیل فارنهایت به سانتی گراد » است به همراه فایل pdf الگوریتم و فلوچارت به همراه یک فایل visioکه در آن فلوچارت طراحی شده است قرار داده شده است. برای خرید با شماره تلفن 09924505567 واتساپ یا تلگرام پیام دهید.

  سایت آسمان تبلیغ هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

بازدید:
1039 نفر
رتبه آگهی:
0

  درباره آسمان تبلیغ
در سایت آسمان تبلیغ می توانید تبلیغات کالاها و خدمات قابل عرضه خود را درج کنید و از همین طریق درآمد خود را افزایش دهید. «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.