دانلود الگوریتم و فلوچارت چهار عمل اصلی

چهار سال پیش

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت آسمان تبلیغ دیده ام»
تلفن:
09924505567-
ایمیل:
projeman2@gmail.com
دسته بندی:
سایر خدمات
محل:
اصفهان - اصفهان
قیمت (تومان):
قیمت: توافقی
کد آگهی:
1220

دانلود الگوریتم و فلوچارت چهار عمل اصلی در این الگوریتم و فلوچارت دو عدد از کاربر به عنوان ورودی گرفته می شود، سپس چهار عمل اصلی جمع، تفریق، ضرب و تقسیم روی آنها انجام می شود و نتیجه درخروجی قرار داده می شود. این پروژه یک الگوریتم و فلوچارت چهار عمل اصلی می باشد. در این پروژه در یک فایل ورد الگوریتم چهار چهار عمل اصلینوشته شده است. در همین فایل ورد یک نمودار فلوچارت یا flowchart چهار عمل اصلی هم رسم شده است. فایل فلوچارت در نرم افزار visio طراحی شده است که عکس همین فلوچارت در فایل ورد هم آورده شده است. پس از خرید یک فایل ورد که شامل « چهار عمل اصلی » است به همراه فایل pdf الگوریتم و فلوچارت به همراه یک فایل visioکه در آن فلوچارت طراحی شده است قرار داده شده است. تمامی این فایل ها را در یک فایل zip قرار داده شده است. برای خرید با شماره تلفن 09924505567 واتساپ یا تلگرام

  سایت آسمان تبلیغ هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

بازدید:
789 نفر
رتبه آگهی:
0

  درباره آسمان تبلیغ
در سایت آسمان تبلیغ می توانید تبلیغات کالاها و خدمات قابل عرضه خود را درج کنید و از همین طریق درآمد خود را افزایش دهید. «ثبت آگهی ویژه» کلیک نمایید.