دانلود پروژه ارسال فکس با اس کیو ال لایت

سه سال پیش

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت آسمان تبلیغ دیده ام»
تلفن:
09924505567-
ایمیل:
projeman2@gmail.com
دسته بندی:
سایر خدمات
محل:
اصفهان - اصفهان
قیمت (تومان):
قیمت: توافقی
کد آگهی:
1181

این پروژه یک پروژه پایگاه داده یا همان بانک اطلاعاتی است که سیستم ارسال فکس را با استفاده از نرم افزار اس کیوال لایت یا sqllite پیاده سازی می کند. در این پروژه یک فایل ord و pdf وجود دارد که در آن تصویر کلیه جداول یا همان تیبل ها طراحی شده پایگاه داده دیتابیس) با sqllite به همراه نام جداول و فیلدهای آن قرار دارد. جداول پروژه شامل جدول مشتری اعتبار کارمند استان شهر خط فکس وغیره) طراحی می گردند؛ روابط بین جداول ترسیم می گردد و بیش از 15کوری پرس و جو) query) ایجاد می شود. این پروژه یک نرم افزار نیست و هیچ فرمی ندارد. تنها طراحی جداول و کوری ها در آن قرار دارد. پس از خرید فایل zip را که حاوی یک فایل ord حدودا 11 صفحه ای شامل مستندات) و یک فایل sqllite است دریافت می کنید. برای خرید با شماره تلفن 09924505567 واتساپ یا تلگرام پیام دهید.

  سایت آسمان تبلیغ هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

بازدید:
532 نفر
رتبه آگهی:
0

  درباره آسمان تبلیغ
در سایت آسمان تبلیغ می توانید تبلیغات کالاها و خدمات قابل عرضه خود را درج کنید و از همین طریق درآمد خود را افزایش دهید. «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.