دانلود الگوریتم و فلوچارت محاسبه توان یک عدد

چهار سال پیش

  مشخصات آگهی دهنده  

  لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «تبلیغ شما را در سایت آسمان تبلیغ دیده ام»
تلفن:
09924505567-
ایمیل:
projeman2@gmail.com
دسته بندی:
سایر خدمات
محل:
اصفهان - اصفهان
قیمت (تومان):
قیمت: توافقی
کد آگهی:
1179

در این پروژه یک عدد به عنوان پایه گرفته می شود سپس یک عدد به عنوان توان از ورودی گرفته می شود، سپس عدد اول به توان عدد دوم رسانده می شود ودر آخر در خروجی مقدار توان چاپ می شود. این پروژه یک الگوریتم و فلوچارت محاسبه توان یک عدد می باشد. در این پروژه در یک فایل ورد الگوریتم محاسبه توان یک عدد نوشته شده است. در همین فایل ورد یک نمودار فلوچارت یا flowchart محاسبه توان یک عدد محاسبه توان یک عدد هم رسم شده است. فایل فلوچارت در نرم افزار visio طراحی شده است که عکس همین فلوچارت در فایل ورد هم آورده شده است. پس از خرید یک فایل ورد که شامل « محاسبه توان یک عدد » است به همراه فایل pdf الگوریتم و فلوچارت به همراه یک فایل visioکه در آن فلوچارت طراحی شده است قرار داده شده است برای خرید با شماره تلفن 09924505567 واتساپ یا تلگرام پیام دهید.

  سایت آسمان تبلیغ هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سقم آگهی ثبت شده ندارد پس لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید.

بازدید:
791 نفر
رتبه آگهی:
0

  درباره آسمان تبلیغ
در سایت آسمان تبلیغ می توانید تبلیغات کالاها و خدمات قابل عرضه خود را درج کنید و از همین طریق درآمد خود را افزایش دهید. «ثبت آگهی رایگان» کلیک نمایید.