سوالات متداول کاربران سایت ثبت آگهی

لیستی از سوالاتی که امکان دارد برای کاربران پیش بیاید در این صفحه آماده کرده ایم، اگر فکر می کنید سوال دیگری دارید از طریق فرم تماس با ما برای ما ارسال نمایید.


  برای حذف آگهی باید ابتدا در سایت عضو شوید. برای عضویت از منوی بالای سایت روی گزینه «عضویت» کلیک نمایید. پس از عضویت روی گزینه «ورود» کلیک نموده و سپس به لیست آگهی ها مراجعه نمایید.
  برای ویرایش آگهی باید ابتدا در سایت عضو شوید. برای عضویت از منوی بالای سایت روی گزینه «عضویت» کلیک نمایید. پس از عضویت روی گزینه «ورود» کلیک نموده و سپس به لیست آگهی ها مراجعه نمایید.
  برای اینکه آگهی خود را ببینید، ابتدا باید صبرکنید تا آگهی شما تایید شود،پس از تایید می توانید از منوی بالای همین سایت روی گزینه «تبلیغات» یکبار کلیک نموده و آگهی خود را در لیست مشاهده کنید. توجه داشته باشید پس از ثبت آگهی های جدید، تبلیغ شما به قسمت های پایین تر صفحه منتقل می شود.
  باتوجه به اینکه فرآیند تایید آگهی های اینترنتی یک فرآیند انسانی است و توسط انسان انجام می شود اینکار کمی زمان بر است. زمان تایید آگهی های رایگان اینترنتی در سایت آسمان تبلیغ از یک دقیقه تا حدود یک روز زمان بر است. مدیران وب سایت آسمان تبلیغ همیشه در تلاشند که در سریع ترین زمان ممکن آگهی های شما را بررسی و تایید کنند تا بصورت فوری آگهی اینترنتی شما در معرض دید عموم قرار گیرد. پس از تایید آگهی های اینترنتی در سایت آسمان تبلیغ لینک مشاهده آگهی اینترنتی از طریق ایمیل برای شما ارسال می شود.
  پس از اینکه کاربر آگهی خود را در سایت آسمان تبلیغ درج کرد یک کد رهگیری برای آگهی صادر می شود و متن آگهی ثبت شده برای شما ایمیل می گردد و این آگهی منتظر تایید توسط مدیران می ماند، مدیران سایت آسمان تبلیغ محتوای آگهی را بررسی می کنند و آن را با قوانین درج آگهی سایت آسمان تبلیغ مطابقت می دهند در صورتیکه آگهی مغایر با قوانین درج آگهی نباشد این آگهی در وب سایت منتشر شده و پس از انتشار آگهی شما، لینک آن از طریق ایمیل برای شما ارسال می گردد وآگهی تبلیغاتی شما در اینترنت منتشر می شود و در معرض دید همگان قرار خواهد گرفت.
  برای اینکار از منوی بالای سایت روی گزینه «عضویت» کلیک نموده فرم عضویت را تکمیل نموده و سپس روی گزینه «من ربات نیستم» کلیک کنید و در نهایت گزینه «ثبت نام» را کلیک نمایید تا پیام «ثبت نام با موفقیت انجام شد» نمایش داده شود. پس از اینکه ثبت نام شما تکمیل شد یک کد به ایمیل شما ارسال می شود که باید در صفحه تایید ایمیل وارد نمایید پس از اینکه ایمیل شما تایید شد بصورت خودکار تمام آگهی های شما به پنل کاربری شما منتقل می شوند و شما می توانید آگهی ها را در پنل کاربری خود مشاهده نمایید. همچنین از این به بعد هرچه آگهی ثبت کنید در پنل شما اضافه می شود.نکته: اگر آگهی ها را با چندین ایمیل ثبت کرده اید باید با همان ایمیل ها در سایت عضو شوید.
  خیر نیازی نیست و همان ثبت تبلیغ بدون عضویت کفایت می کند. ولی اگر می خواهید همه اگهی های شما در پنل شما باشد می توانید در سایت آسمان تبلیغ ثبت نام کنید. پنل کاربری باعث می شود تا تمامی آگهی ها را بصورت لیستی مشاهده کنید و به راحتی بتوانید در ریز آگهی هایی که در سایت ثبت کرده اید تمرکز کنید.
  برای اینکار از منوی بالا گزینه «ورود» را کلیک نمایید و سپس در صفحه بازشده از قسمت پایین گزینه «رمز عبور را فراموش کرده اید» را کلیک کنید. در صفحه «بازیابی رمز عبور» ایمیل خود را وارد نموده و سپس تیک گزینه «من ربات نیستم» را زده و در نهایت روی گزینه «بازیابی رمز عبور» را کلیک نمایید . پس از کمتر از یک دقیقه رمز عبور به ایمیل شما ارسال می شود.
  پس از اینکه شما یک آگهی ثبت نمودید،نخست یک ایمیل برای شما ارسال می شود که حاوی خلاصه اطلاعات آگهی شما است. پس از تایید یا عدم تایید آگهی برای شما یک ایمیل دوم ارسال می گردد و در آن یک لینک وجود دارد که با کلیک روی آن می توانید آگهی خود را مشاهده،ویرایش یا حذف کنید. عنوان ایمیل تایید «تایید آگهی اینترنتی» می باشد.